10 грудня 2016 року відбулася конференція молоді Церков ХВЄ Запорізької області.
Тема конференції: «Зміцнені у вірі».

До присутніх слово мали єпископ ЦХВЄУ в Запорізькій області та пастор церкви «Христос єдина надія» Василій Євгенович Гедаревич, пастор та теолог Львівської області Анатолій Іванович Клиновський, пастор церкви «Слово життя» Анатолій Трачук та пастор церкви «Слово істини» Олександр Миколайович Шевчик.

Розпочалася конференція з молитви та прославлення Бога за участі молодіжної групи церкви «Христос єдина надія».

Анатолій Трачук розпочав своє слово до молоді з питання «А навіщо нам потрібна віра?». Коли Бог прийшов до Ноя, Він сказав йому будувати ковчег, але для того, щоб зробити це, йому потрібна була віра. Наврядчи Ной мав підтримку з боку дружини, друзів чи знайомих. Напевно, багато разів його зупиняли різні труднощі, але він все ж таки збудував ковчег, бо мав віру в Бога.

На конференції був присутній Анатолій Іванович Клиновський, який поділився декількома думками стосовно віри. Базуючись на посланні Павла до Євреїв 11:1, віра – це:

 • підстава для надії, доказ, що, те що ми не бачимо, існує
 • сприйняття невидимого як видиме. Вона потрібна там, де немає доказів, але, як раз-таки віра і є тими доказами, тобто віра - це доказ небачених речей.
 • сприйняття подій, свідками яких ми не були.
 • сприйняття без доказів. Якщо мені потрібні докази, значить мене б'ють сумніви.
 • сприйняття сподіваного як уже здійсненного.
 • сприйняття обіцяного як вже подарованого.
 • якість, яку неможливо перевірити на досліді, на прикладі, вона просто спрацює тоді, коли повинна спрацювати.
 • перемога над світом.

Дуже важливо пам ятати, що віра є цінніша за золото, бо, по-перше, життя людини керується вірою, тобто яка віра, таке й життя, а по-друге, віра визначає, де ми будемо проводити вічність.

Які ж бувають аспекти віри?

 • Той, хто приходить до Бога, повинен вірити, що Він є.
 • Тим, хто Його шукають, Він дає нагороду.
 • Нам потрібно вірити всьому Божому Слову.
 • Нам потрібно вірити в успіх своїх богоугодних справ.

Анатолій Іванович закликав молодь дивитися на Ісуса та мати віру, досліджувати, збагачуватися нею, адже, якщо буде віра - то буде все, бо віра – це та рука, яка у Бога бере, тому, навіть, якщо в тебе є мільйон доларів, а нема віри, то ти бідняк, а якщо в тебе нема ломаного гроша, а повне серце віри, ти мільярдер. І наостанок, пролунали дуже важливі слова: потрібно берегти віру, адже згубити її означає згубити все.

По перерві, група церкви «Слово істини» служила співом та пролунала проповідь від пастора церкви «Христос єдина надія« Гедаревича Василя Євгеновича.

Василь Євгенович говорив про те, що в останній день великого свята Кучки Ісус стояв і кликав, говорячи: Коли прагне хто з вас нехай прийде до Мене та й п'є!  Хто вірує в Мене, як каже Писання, то ріки живої води потечуть із утроби його. (Від Івана 7:37,38)

Якщо ми подивимося на проблеми цього світу, на хвороби, депресії, різні переживання, ми починаємо замислюватися, як ми можемо вирішити ці проблеми, але, правду кажучи, самі по собі ми безсильні, аби допомогти людям. Коли ми все це переживаємо, приходить розуміння, що нам потрібна сила та міць, щоб щось змінити. Але Ісус дав чітку відповідь : «Коли прагне хто з вас нехай прийде до Мене та й п'є!» . Всім нам дуже потрібне прагнення  Бога, тобто наповнення Святим Духом, який дає знання та владу для того, щоб допомогти та дати відповідь світу. Прагнення – це коли ми задаємося питаннями: «Хто Він є насправді, що так полюбив мене? Хто Він є, що помер за мене?» Ми повинні бути як Ісус, який завжди, йшов до людей, аби допомогти, а який Він, таким і я повинен бути, бо «Хто вірує в Мене, той учинить діла, які чиню Я, і ще більші від них він учинить». (Від Івана 14:12)

Наостанок, відбулися 2 семінари, окремо для братів, де з братами спілкувався пастор Анатолій Іванович Клиновський на тему « Відверто про чоловіче..», та окремо для сестер, де спілкування на тему «Дівчина по Божому серцю» проводив  пастор церкви «Слово істини» Олександр Миколайович Шевчик. Брати та сестри мали можливість задати хвилюючі питання та отримати відповіді на них.

rolex fake watches for sale swiss panerai replica watches rolex knockoff watches imitation panerai rolex replica watches paypal best panerai replica watches
Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Oranges Red

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Spotlight3

Background Color

Spotlight4

Background Color

Spotlight5

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
home